CZ EN

Ohlasy z kurzů

Akvarel mě uchvátil, jelikož jsem při hodině zapomněla na celý svět a žila okamžikem. To, co dokáže barva ve vodě, je neuvěřitelné a velmi tvořivé – barvy si dělají, co chtějí a zajímavé je, že vytvoří nádherné obrazy. Abstrakce je úžasná. Přála bych si pokračovat, jelikož mám pocit, že jsem teprve na začátku úžasného objevování sebe i světa kolem, hlavně květin. Lektorka Jana je vynikající.
Eva

Kurs akvarelu jsem si vymodlila a předčilo to mé očekávání. Hodně jsem se naučila a ráda bych někdy pokračovala. Děkuji z celého srdce.
Helena

Akvarelové kursy byly super! Škoda, že tak rychle uplynuly. Kéž by měly pokračování. Lektorka Jana byla úžasná. Těším se na další hodiny.
Ivana

Kurs akvarelu se mi moc líbil. Jana nás vedla obtížnými začátky této těžké techniky velmi citlivě. Přála bych si naučit se víc v dalším jejím kursu. Moc by mě potěšilo, kdyby pokračování kursu bylo v co nejbližší době, aby navázalo na naše začátky a mohla jsem se dále rozvíjet.
Věra

Kurs akvarelu se velmi vydařil. Zajímavé, poučné, zábavné. Moc mě těšilo vytvářet snové obrazy květin. Jana umí předávat své umění. Těšilo mě navštěvovat tyto kursy.
Marie