CZ EN

Intuitivní akvarel

Zažili jste už někdy v životě pocit, že jste chtěli kreslit, psát, zpívat nebo jakkoli jinak tvořit a současně jste si říkali, že to neumíte? A proto to nemá cenu? A že byste se jenom ztrapnili, kdybyste to zkoušeli? Anebo že už na to nemáte věk? Anebo vzdělání? A že ostatní to udělají lépe? A že nemáte dost volného času, abyste se tomu věnovali? Ale stalo se vám, že ten pocit, že to chcete zkusit, přicházel opakovaně? A že se vracel, kdykoli jste šli kolem výtvarných potřeb nebo obchůdku s botami na tancování? Jestli ano, tak čtěte dál 🙂

„Neustále slýchám, že z tvořivosti lidé zešílí. Nesouhlasím. Lidé zešílí, když se kreativně nevyjadřují… Takže tvořte s tím, co je ve vás, ať už to uspěje nebo ne… Pracujte, ať to lidé chápou nebo nechápou. Je to vše stejně jen instinkt a experiment a záhada, takže začněte. Začněte kdekoli, ideálně hned.“ (Elizabeth Gilbert: Velké kouzlo)

Pokud jsou Vám pocity popsané na předchozích řádcích povědomé, je možná nejvyšší čas vykročit. A můžete hned! A využít k tomu mé dílny Intuitivní akvarel. Dílny jsou organizované tak, abyste v co nejvíce podpůrném prostředí cítili, že se můžete tvořivě vyjádřit a že je to nedílná součást vaší přirozenosti.

Ráda Vás podpořím v hledání a nalézání vašeho vlastního výtvarného projevu.

Aktuálně nabízím tyto varianty dílny Intuitivní akvarel:

Květiny – více info zde

Svět struktur – více info zde

Expresivní štětec – více info zde

Akvarelová malba do mokrého podkladu – více info zde

Míchání barev – více info zde

Krajiny kombinovanou technikou – více info zde

Oficiální termíny vypisuji čas od času. Termín dílny je ale možno dohodnout i individuálně – pro jednoho člověka nebo více lidí najednou (co třeba Vy a kamarádka?). Tuto jednodenní akvarelovou dílnu je možné také darovat. Dárkový poukaz zasílám poštou. Vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší malíře.

Místo konání dílny je v mém ateliéru v Libovici 24 (5 km od Slaného). Dílna je jednodenní, začíná obvykle v 10,30 a končí v 16,30, součástí je lehký vegetariánský oběd.

Individuálně je možné dohodnout i jiné místo a čas. Lze spojit více variant dohromady a uspořádat vícedenní dílnu.

Cena se odvíjí podle délky kursu (nejčastěji 3,5 hodiny nebo 6 hodin) a počtu účastníků. V ceně jsou zahrnuty výtvarné potřeby.

Objednat lze emailem na gregorova.jana@seznam.cz nebo na telefonu 777 687 700. Těším se na Vás

 

Jana Gregorová