CZ EN

Pobytové kurzy

Akvarelové pobyty
Organicfarm Soběsuky 53, 335 01 www.organic-farm.cz
Kurzy jsou určené jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.
Začátek čtvrtek večer, ukončení neděle dopoledne.

Termíny 2021:
2. – 5. prosince 2021

Akvarelové kurzy v prostředí moderního rodového statku v krásné pošumavské krajině jižně od Plzně. Počítáme s ranní lehkou jógou na protažení těla a podpoření kreativity. Malovat budeme v čisté přírodě s příjemným moderním zázemím.  

Témata na malování akvarelem vyhlašujeme zhruba 3 měsíce před konáním kurzu. Jsou navázána na témata aktuálního ročního období a přírody, ve které kurz probíhá. Začátečníci se naučí vše nezbytné ze základů akvarelu a nové poznatky a dovednosti hned prakticky použijí a rozvinou. Kurz je veden individuálním přístupem s cílem podpořit každého účastníka v jeho malířském směru.

Na jógové cvičení si vezměte vhodné oblečení. Boty nepotřebujete, cvičíme bosi. Přibalte cvičební karimatku, dečku, mikinu, polštářek. Pokud cokoliv nemáte, je možné si v centru v omezeném množství zapůjčit. Cvičit se bude vždy ráno před snídaní v pátek a v sobotu. Cvičení povede Jana Silovská.

Na nedělní ráno před snídaní zařazujeme dýchání podle Wima Hofa, které povede Václav Silovský. Na toto cvičení vám postačí vybavení, které budete mít s sebou na jógu.

Strava je veganská, pochází ze zahrady Organicfarm nebo od kolegů farmářů nebo je bio původu. Pokud máte jiné stravovací omezení, prosíme o informaci předem. Je zde možnost koupit si pro večerní posezení sladké i slané pochutiny, bio víno atd.

K dispozici jsou dvojlůžkové pokoje v externí budově. Ubytování je vybudované z čistě přírodních materiálů – včetně matrací a lůžkovin, také bez alergenních složek (jen bavlna, kokos, konopí). Klid navozuje také nepřítomnost wifi v celém areálu. Zároveň prosíme o maximální možné vypnutí mobilních telefonů, zejména v době spánku. Sociální zázemí je společné (4 toalety a 4 sprchy).

Cena: 4600 Kč (ubytování, strava, cvičení, malování). Výtvarné potřeby vhodné pro kurz možno poskytnout na místě za cenu 200 Kč.

Přihlášky na emailu: gregorova.jana@seznam.cz. Nejprve si ověřte, zda je místo pro vás volné. Závaznou rezervaci je následně třeba potvrdit zaplacením zálohy 2000 Kč na číslo účtu 4203706319/0800.
Do poznámky uveďte akvarel měsíc+jméno. Záloha je nevratná. Pokud se účastník po uhrazení zálohy nemůže zúčastnit kurzu, v případě využití jeho místa náhradníkem je možné zálohu převést na jiný termín.
Akvarel: Jana Gregorová www.janagregorova.cz
Jóga (pátek, sobota): Jana Silovská, dýchání podle Wima Hofa (neděle): Václav Silovský

Termíny pobytových kurzů v roce 2022:
17. – 20. února 2022
5. – 8. května 2022
21. – 24. července 2022
1. – 4. prosince 2022

.