CZ EN

Art & Fun

Red balloon poslany
Red Balloon, Paul Klee

PROGRAM – V ČEM VÁM TO POMŮŽE
V dnešní době, kdy jsme obklopeni přemírou technologií a racionálna a současně vystaveni zvyšující se zátěži a stresu, stále více potřebujeme zapojovat a rozvíjet i intuitivní a tvořivou pravou mozkovou hemisféru. Často se stává, že na to při běžném shonu a stresu nemáme čas a přestáváme tvořit úplně.
Nabízím Vám aktivní způsob odpočinku formou aktivity, při které se nenásilnou a hravou formou potkáte s vlastní tvořivostí a nahlédnete nevšedním způsobem do procesu inspirace. Při této aktivitě bude pracovat především Vaše pravá mozková hemisféra.

PŘÍBĚH
Sama jsem se dostala do stavu vyprahlé tvořivosti v době, kdy jsem pracovala na vysoké manažerské pozici. Tato práce mě přes značnou míru stresu do určité doby naplňovala. Postupně mi ale začalo chybět cosi, čím bych skutečně odbourávala stres a navíc jsem začala cítit hlubokou vnitřní nenaplněnost. Postupným hledáním a zkoušením jsem se dostala k malbě, která je dnes v mém životě nutností a která výrazně obohatila můj život. Nejsem sama, mnoho lidí to má dnes podobně – malování jako koníček ke své práci a k relaxaci. Malování ze své podstaty člověku umožňuje, aby se více díval kolem sebe a skutečně vnímal svůj život. Nejde jen o malování, jde o naši přirozenou schopnost tvoření ve všem, co děláme.

UŽIJTE SI TO
V mém programu Vám umožním těmi nejjednoduššími výtvarnými prostředky uvolnit vlastní tvořivost, překonat časté bloky a přitom se bavit. Výsledkem může být, že si čas, který spolu strávíme, „jen“ naplno užijete. Anebo Vám naše setkání otevře přístup do nového prostoru, o kterém jste neměli ani tušení.

Aktuálně jsou v nabídce tyto varianty

ČÁRY

BARVY

 

V přípravě je varianta Akryl