CZ EN

Stodola Jamky

Stodola JAMKY, Leletice 41, 262 42 Hvožďany
KDE? Stodola Jamky, kde bude celý pobyt probíhat, je na krásném a klidném místě. Je součástí osobního projektu manželů Lavičkových – žít v souladu se sebou a přírodou, s přirozenými cykly. Pěstují si své potraviny, obnovují biodiverzitu v krajině, zadržují vodu, komunikují s půdou, nachází velkou svobodu a také velkou zodpovědnost. Centrum Jamky je zrekonstruovaná stodola a multifunkční prostor. Je umístěna v ukázkové přírodní zahradě Jamky, ve volné krajině s otevřeným nebem, navazuje na ni sad a louka. Ke stodole patří kromě přírodní zahrady, sadu a louky také přírodní koupací jezírko a sauna. V bezprostřední blízkosti jsou rybníky, potok a také velké ohniště. Pro konkrétní představu můžete nahlédnout přes tyto stránky: Centrum Jamky

PRO KOHO? Pro ty, kdo se chtějí naladit na sebe. Pro ty, kdo hledají nástroje, jak se k sobě více dostat a odpočinout si od kvanta myšlenek. Pro ty, kdo cítí, že je barvy a štětce přitahují, ale mají pocit, že z různých důvodů „na to nemají“ nebo že nebudou dost dobří. Pro ty, kdo mají již s malováním zkušenosti a potřebují načerpat novou inspiraci a nápady pro svou tvorbu.

CO? Akvarelový kurz prolnutý jemnou jógou v menší skupině v prostoru zrekonstruované stodoly uprostřed přírodní zahrady daleko od městského ruchu. Propojením malování a jógy se budeme ladit jemně a citlivě na své nitro. Malování a jóga se přirozeně propojí tak, abychom se cítili dobře ve svém těle i na duchu. Počítáme s jógou ve dvou blocích za den a v neděli na závěr před snídaní. V ceně pobytu je zahrnuta možnost využití nově postavené sauny spolu s přírodním koupacím jezírkem.

CENA
Cena: 3470 Kč (akvarelový kurz a jóga) plus 3430 Kč (ubytování a plná penze), celkem 6900 Kč. Výtvarné potřeby vhodné pro kurz možno poskytnout na místě za cenu 200 Kč.
Pokud máte zájem přijet s partnerem, který by využil jen ubytování a stravu, v omezeném počtu jsme schopni umožnit.

REZERVACE A PLATBA ZÁLOHY
Rezervace a další informace o kurzu na emailu: gregorova.jana@seznam.cz. Po potvrzení volného místa je místo rezervováno zaplacením zálohy 3000 Kč na číslo účtu 4203706319/0800. Do poznámky uveďte akvarel Jamky + Vaše jméno. Záloha je vratná do 1 měsíce před konáním kurzu. V dalších dnech je možné v případě využití místa náhradníkem zálohu přesunout na další termín kurzu.  

LEKTORKY:
Akvarel: Jana Gregorová
Jóga: Alena Miklušová