CZ EN

Zápisník Praha

Zápisník Praha

Po crowdfundingové kampani na Prožitkovou REVUE je dalším krokem,  který chystáme s kamarádkou Terezou Hrejsemnou, spuštění eshopu. V něm bude k dostání Prožitková REVUE (ta se dá pořídit tento a příští týden výhradně na Startovači tady, po skončení kampaně v eshopu moozy.cz ) a také další výrobky s autorským designem. Máme připravené například zápisníky ve velikosti A5, barevně laděné tak, abychom ty, kdo mají rádi barvy, co nejvíc potěšili a aby byl výběr pestrý a každý si mohl vybrat podle nálady.

Nechaly jsme pro začátek vyrobit malé série a některé zápisníky se vyprodaly ještě dříve, než jsme stihly eshop spustit 🙂 To ale nevadí, budou jiné.  Jedním z těch jiných je zápisník Praha, který je od včera čerstvě narozený. Je minimalisticky černobílý a jsou na něm maximalisticky:-) nejrůznější symboly Prahy. Nakreslit ho byla pro mě čistá radost. Praha takových symbolů nabízí stovky, možná i víc. Když jsem ho kreslila, pyšnila jsem se tak nějak pro sebe uvnitř, že bydlím blízko tak nádherného města, které je dnes co do oblíbenosti turisty čtvrtým v Evropě po Londýnu, Paříži a Římu. A vzpomínala na všechny zahraniční návštěvy, jak Prahu prožívaly a viděly a jak se sem všichni chtějí vracet.

Zápisník Praha je od včera zařazený mezi odměny v kampani na Prožitkovou REVUE a dá se pořídit tady (je to čtvrtá odměna ve sloupečku napravo). Po skončení kampaně bude k dostání v eshopu moozy.cz. Snad se bude líbit:-)

vizualizace-prague-na-blog

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *